Naudojimosi taisyklės

1) Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp Protiekejai.lt tinklapio administracijos (toliau – Protiekejai.lt ) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas tinklalapio Protiekejai.lt vartotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Kiekvienas asmuo, kuris kiekvieną kartą naudojasi šiuo (Protiekejai.lt) tinklapiu, siųsdamasis tiekėjų sąrašus, atsisiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas bet kokią informaciją tinklapyje Protiekejai.lt, laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.

2) Protiekejai.lt yra tinklapis – duomenų bazė, kuria bet kuris asmuo gali naudotis asmeniniais tikslais, bei sutikdamas su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).

3) Visos autorinės teisės į Protiekejai.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso Protiekejai.lt teisėtam valdytojui. Duomenų baze yra leidžiama naudotis tik nustatytomis sąlygomis ir nustatyta tvarka, nepažeidžiant jos gamintojo, teisėto valdytojo teisių, ir gretutinių teisių subjektų į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.

4) Bet kuriuo būdu ir bet kokiais tikslais, nenurodytais tinklalapyje ar šiose sąlygose, yra draudžiama platinti ar perkelti į kitas laikmenas Protiekejai.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be Protiekejai.lt rašytinio sutikimo.

5) Tinklalapio Protiekejai.lt vartotojas siūlomus produktus ir paslaugas renkasi išimtinai savo nuožiūra. Protiekejai.lt jokiais atvejais neatsako už vartotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui.

6) Medžiagą, kurią suteikė Protiekejai.lt, vartotojas gali naudoti išskirtinai tik asmeniniais tikslais. Protiekejai.lt suteiktą medžiagą ir informaciją yra griežtai draudžiama dauginti ir dalinti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu. 

7) Pristatymas – nusipirkus bet kurį tiekėjų sąrašą, jį iškart po apmokėjimo galėsite parsisiųsti su nuoroda, kurią gausite nurodytu elektroninio pašto adresu. 

8) Grąžinimas – bet kuris asmuo (vartotojas), įsigijęs mūsų siūlomus tiekėjų sąrašus ar kitus virtualius produktus, sutinka, jog pinigai už intelektinę nuosavybę (už produktų tiekėjų sąrašus ar kitus virtualius produktus, kuriais prekiaujama Protiekejai.lt tinklapyje) negali būti grąžinami. Dėl virtualių produktų pobūdžio, Protiekejai.lt neįsipareigoja grąžinti jokių virtualių prekių, pirktų naudojantis šia (Protiekejai.lt) svetaine. 

9) Atsiskaitymas galimas naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis, euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis Foxpay.lt mokėjimų platforma.