Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: http://www.protiekejai.lt

Kontaktiniai duomenys:

[email protected]

1. Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informacija apie jūsų įrenginį, kuriuo naudojatės apsilankymo svetainėje metu. Jūsų IP adresas, geografinė vieta, iš kurios svetainė buvote nukreiptas į mūsų svetainę, kiek kartų ir kokius puslapius peržiūrėjote, kiek laiko naršėte mūsų svetainėje, bei kokią naršyklę naudojote;
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums su tikslu gauti naujienlaiškius, atsakymus į rūpimus klausimus ir pasiūlymus apie mūsų teikiamas paslaugas (naujienlaiškis, naudojimąsis kontaktine forma);
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums elektroniniu paštu, kontaktine forma ar kitais svetainėje nurodytais kontaktiniais duomenimis.

2. Slapukai
Slapuką – tai informacija, kuri yra laikoma Jūsų interneto naršyklėje apie jus. Ši informacija vėliau gali būti siunčiama atgal kiekvieną kartą, kai naršyklė paprašo puslapio iš kurio buvo gauti slapukai. Tai leidžia identifikuoti ir atsekti interneto naršyklę, norint suteikti geriausią įmanomą patirtį Mūsų svetainėje. Svetainės analizei naudojame Google Analytics. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine naudojantis slapukais, laikomais mūsų svetainės naudotojų kompiuteriuose. Statistika ir visa gaunama informacija yra naudojama analizei, kad galėtume suteikti kiek įmanoma geresnę patirtį naudojantis mūsų produktais ir paslaugomis. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politiką galite rasti čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Mokėjimo paslaugų teikėjai, kurie yra naudojami mūsų svetainėje (šiuo atveju, Foxpay UAB, interneto svetainės adresas – https://www.foxpay.lt/), taip pat gali siųsti savo slapukus.

Didžioji dauguma interneto naršyklių suteikia galimybę Jums nepriimti jokių slapukų, o tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Šią informaciją galite surasti savo naudojamos interneto naršyklės instrukcijoje ar dokumentacijoje.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, kurie buvo pateikti šioje svetainėje, gali būti naudojami tiktai šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais. Mes galime naudoti Jūsų duomenis šiems tikslams:
• Mūsų interneto svetainės administravimo;
• Gerinti vartotojo patirtį savo svetainėje, naudojantis surinkta statistine ar kita informacija;
• Su Jūsų sutikimu, siųsti informaciją apie savo produktus ir paslaugas;
• suteikti statistinę informaciją trečiosioms šalims apie mūsų vartotojus. Norime akcentuoti, kad ši informacija niekada nebus naudojama atskiro vartotojo identifikavimui;
• Naudojantis kontaktine informaciją, pateiktą mums naudojantis kontaktinėmis priemonės, esančiomis mūsų svetainėje (kontaktų forma, el. paštas), susisiekti su Jumis ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.


Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai

Privatumo politiką galime karts nuo karto atnaujinti, kai vykdome atnaujinimus savo svetainėje, todėl rekomenduojame dažnai peržiūrėti šį puslapį, kad visuomet būtumėte patenktintas privatumo politikos ir duomenų naudojimo pakeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Mūsų interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes neprisimame jokios atsakomybės už tai, kokią veiklą vykdo, kokią privatumo politiką turi ir kokią informaciją renka kitos interneto svetainės.